O FIRMIE

Witam Państwa na stronie internetowej naszej firmy!

Firma „Transport Towarowy i Handel” Henryk Muskalski działalność rozpoczęła 1 lutego 1995r. Podstawą działalności firmy jest transport krajowy międzynarodowy samochodami ciężarowymi o ładowności do 27 TON. Główne trasy wykonujemy między państwami: Niemcy, Czechy, Słowacja, Norwegia. Dysponujemy flotą kilkunastu pojazdów przeznaczonych do transportu towarów. Kadra naszej firmy posiada szeroką wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne do sprawnego i bezpiecznego transportu towarów powierzonych nam przez klientów.

Posiadamy ubezpieczenia, licencje, certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie rzeczy, oraz certyfikat GMP. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz krótki czas zleceń. W naszej ofercie znajduję się również sprzedaż węgla, miału, groszku, materiałów sypkich, materiałów budowlanych. Przez tak długi okres działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu firm w Polsce i zagranicą.

Jedną z głównych gałęzi działalności naszej firmy jest dystrybucja i handel opałem, w szczególności ekogroszkiem i innym sortymentem węglowym. Dostarczamy dla Państwa węgiel z najlepszych polskich kopalń: K.W.K. Wieczorek | K.W.K. Wujek  | K.W.K. Staszic | K.W.K. Mysłowice

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!